+90 266 221 0707info@pusulakoleji.comÇayırhisar Mah. İzmir Yolu 4. Km Ordu Donatım Okulu Karşısı Altıeylül / BALIKESİR

Tedbirler

Değerli Velilerimiz,

İlimizde salgın hastalık mutasyonlu virüsün çoğalması nedeniyle yayılımını hızlı şekilde arttırmış bulunmaktadır. Mutasyonlu virüsün en önemli özelliği çok daha hızlı yayılması ve daha fazla kişiye bulaşmasıdır. Yapılan tespitlere göre hastalık en çok ev ortamlarında bulaşmaktadır. Akraba, komşu, arkadaş ziyareti, gün düzenlenmesi, mevlit okutulması, toplu yemek, doğum günü kutlaması yapılması gibi buluşma ve etkinliklerin hastalığın en büyük yayılma nedenleri olduğu görülmektedir.

Siz Değerli Velilerimizden salgınla mücadele konusunda destek bekliyoruz. İçinde bulunduğumuz durumun ciddiyetini ve hastalığın yayılmasında ev ziyaretlerinin ve toplu etkinliklerin rol aldığının farkında olmanızı ve bu konuda tedbirlerinizi artırmanızı rica ediyoruz. Öğrencilerimizin de bu konuda duyarlılık kazanması ve ev ziyaretlerine son vermesi büyük önem taşımaktadır.

Destekleriniz için teşekkür ediyor, okullarımızda çok sıkı şekilde uygulanan Pandemi tedbirlerinin aynı şekilde ev ortamında da hassasiyetle uygulanmasını rica ediyoruz.

PUSULA EĞİTİM KURUMLARI

PUSULA DA EĞİTİM

İLETİŞİM

Çayırhisar Mah. İzmir Yolu 4. Km Ordu Donatım Okulu Karşısı Altıeylül / BALIKESİR
+90 266 221 0707
/
info@pusulakoleji.com