+90 266 221 0707info@pusulakoleji.comÇayırhisar Mah. İzmir Yolu 4. Km Ordu Donatım Okulu Karşısı Altıeylül / BALIKESİR

Hakkımızda

Eğitim alanında Balıkesir’de marka olmayı başarmış idealist öğretmenlerin kurduğu bir eğitim kurumudur. 2015 yılında tamamı alanında uzman öğretmenlerden oluşan kurucular, Balıkesir’in en başarılı ve istikrarlı özel öğretim kurslarından; Balıkesir Pusula Özel Öğretim Kurslarını faaliyete geçirmişlerdir. Kurulduğu yıldan itibaren en üst düzeyde başarı yakalayarak, üniversite sınavlarında aldığı sonuçlar ile ailelerin ve öğrencilerin güvenlerini kazanmıştır. Bu sayede Pusula Özel Öğretim Kursları Balıkesir’de bir öğretim üssü haline gelmiştir.

Pusula Eğitim Kurumlarının başarısı disiplin ve iş ahlakına bağlılığından kaynaklanmaktadır. Kuruluş yılından itibaren, üzerine düşen büyük sorumluluğu çalışanları ile paylaşarak üst düzey bir dayanışma, özveri ve ekip ruhu ile bugünkü başarı yakalanmıştır.

Eğitim alanında kaliteli, yenilikçi ve çağdaş eğitim anlayışıyla başarılarını sürdüren, sürekli olarak kendini geliştiren ve sağlam adımlarla büyüyen Pusula Eğitim Kurumları, bugün bünyesinde yer alan beş özel öğretim kursu şubesi ve 2019-2020 eğitim öğretim yılında Anadolu Lisesi ve Fen Lisesi olarak faaliyete geçecek olan Pusula Koleji, öğrencilerine hayal ettikleri mesleğe ulaşmaları için ihtiyaç̧ duydukları akademik yeterliliği, dünya ile iletişim kurabilmeleri için yabancı dil eğitimini ve hayata hazır olabilmeleri için yaşam becerilerini kazandırmayı hedefleyerek geleceğin başarılı bireylerinin yetişmesine katkı sağlamaktadır.

PUSULA EĞİTİM KURUMLARI

PUSULA DA EĞİTİM

İLETİŞİM

Çayırhisar Mah. İzmir Yolu 4. Km Ordu Donatım Okulu Karşısı Altıeylül / BALIKESİR
+90 266 221 0707
/
info@pusulakoleji.com